Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Stężyca - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. wesoly14 52
2. owocowySAD 24

Buttony

 

 

Regulamin strony

Redakcja mazowszestezyca.futbolowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania całości lub części komentarzy zawierających wulgaryzmy, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości.

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
ADMINISTRATOR - legionista24
zostaw wiadomość

Historia

Sezon 2002/2003 A-Klasa Grupa II

 

  

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zawisza Garbów 26 58 18 4 4 83-34 10 1 2 46-14 8 3 2 37-20            
2.  LZS Dąbrowica 26 54 17 3 6 61-26 9 2 2 36-11 8 1 4 25-15            
3.  Hetman Gołąb 26 48 15 3 8 62-43 7 1 5 36-26 8 2 3 26-17            
4.  Powiślak Końskowola 26 47 15 2 9 50-37 10 0 3 34-17 5 2 6 16-20            
5.  Tajfun Ostrów Lubelski 26 44 13 5 8 60-40 10 2 1 39-16 3 3 7 21-24            
6.  BKS Bogucin 26 37 11 4 11 51-52 9 0 4 35-17 2 4 7 16-35            
7.  GKS Niedźwiada 26 35 11 2 13 44-53 4 2 7 18-24 7 0 6 26-29 2 6 2 0 0 5-0
8.  Amator Rososz-Leopoldów 26 35 11 2 13 56-67 8 2 3 31-23 3 0 10 25-44 2 0 0 0 2 0-5
9.  GKS Niemce 26 33 9 6 11 40-53 5 3 5 23-25 4 3 6 17-28            
10.  LZS Wierzchowiska 26 32 10 2 14 42-51 6 1 6 25-23 4 1 8 17-28            
11.  Serokomla Janowiec 26 30 9 3 14 23-43 5 3 5 18-9 4 0 9 5-34            
12.  Garbarnia Kurów 26 29 9 2 15 38-57 5 1 7 15-21 4 1 8 23-36            
13.  Żyrzyniak Żyrzyn 26 23 6 5 15 35-54 2 3 8 19-27 4 2 7 16-27            
14.  Mazowsze Stężyca 26 18 5 3 18 32-67 4 2 7 20-29 1 1 11 12-38          

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Zawisza Garbów      0-2  1-3  8-1  1-1  6-2  4-1  3-0  3-2  4-0  5-0  2-1  6-1  3-0* 
 2  LZS Dąbrowica 5-1       1-0  1-1  3-0  1-2  4-1  4-1  2-3  1-1  1-0  6-0  4-0  3-1 
 3  Hetman Gołąb 2-5  1-3       1-4  2-0  1-1  5-3  2-3  5-2  3-2  3-0  6-1  0-1  5-1 
 4  Powiślak Końskowola 4-1  1-0  1-2       3-0  4-2  2-0  6-3  6-1  2-0  0-1  1-5  2-1  2-1 
 5  Tajfun Ostrów Lubelski 1-1  2-1  3-1  1-0       0-2  4-2  3-2  1-1  4-0  5-0  7-1  4-2  4-3 
 6  BKS Bogucin 2-4  0-3  4-0  0-1  0-2       3-0*  3-2  3-0  4-1  6-0  2-1  4-2  4-1 
 7  GKS Niedźwiada 0-3*  0-2  2-2  1-3  4-3  2-2       4-0  0-1  0-2  1-0  0-4  0-2  4-0 
 8  Amator Rososz-Leopoldów 2-2  3-2  1-4  2-1  0-5  4-3  0-1       2-2  3-0*  5-0  3-1  2-1  4-1 
 9  GKS Niemce 0-0  1-3  1-1  1-3  0-6  0-0  1-4  5-4       3-0*  5-0  1-3  2-1  3-0* 
 10  LZS Wierzchowiska 2-3  2-3  1-4  1-0  2-2  2-0  2-3  3-2  3-1       0-1  3-1  1-2  3-1 
 11  Serokomla Janowiec 0-1  0-1  0-1  1-0  0-0  5-1  1-2  6-0  0-1  2-0       2-1  0-0  1-1 
 12  Garbarnia Kurów 0-4  2-0  2-3  2-0  3-0*  0-0  0-3  1-2  3-2  0-3  0-2       1-2  1-0 
 13  Żyrzyniak Żyrzyn 1-5  2-2  0-1  0-1  4-2  6-0  2-3  1-4  0-0  1-5  0-1  1-1       1-2 
 14  Mazowsze Stężyca 1-7  1-3  0-4  1-1  2-0  4-1  1-3  3-2  0-1  1-3  3-0*  2-3  1-1 

    

 A-Klasa Sezon 2003/2004 Grupa II

 

 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Gołąb 22 52 17 1 4 64-26 9 0 2 31-8 8 1 2 33-18            
2.  Żyrzyniak Żyrzyn 22 49 16 1 5 69-38 9 1 1 35-17 7 0 4 34-21            
3.  Motor II Lublin 22 42 13 3 6 62-33 7 1 3 33-13 6 2 3 29-20            
4.  Amator Rososz-Leopoldów 22 40 12 4 6 49-40 8 2 1 27-11 4 2 5 22-29            
5.  Mazowsze Stężyca 22 35 10 5 7 45-32 7 1 3 28-16 3 4 4 17-16            
6.  Auto-Mróz Ryki 22 32 10 2 10 43-37 5 1 5 23-14 5 1 5 20-23            
7.  Powiślak Końskowola 22 29 7 8 7 40-38 4 3 4 25-20 3 5 3 15-18            
8.  LZS Dąbrowica 22 28 8 4 10 46-46 5 2 4 31-27 3 2 6 15-19            
9.  Serokomla Janowiec 22 23 6 5 11 29-35 4 5 2 18-11 2 0 9 11-24            
10.  BKS Bogucin 22 21 5 6 11 36-51 2 4 5 18-23 3 2 6 18-28 2 3 1 0 1 4-3
11.  Garbarnia Kurów 22 21 6 3 13 33-52 3 1 7 18-26 3 2 6 15-26 2 3 1 0 1 3-4
12.  Wawel Wąwolnica 22 2 0 2 20 25-113 0 1 10 16-52 0 1 10 9-61          

 

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Hetman Gołąb      2-1  2-4  4-1  3-0*  4-0  0-1  3-0  2-1  2-0  5-0  4-0 
 2  Żyrzyniak Żyrzyn 3-1       3-2  3-3  3-2  4-3  5-2  3-1  3-0  1-3  4-0  3-0* 
 3  Motor II Lublin 0-3*  7-1       3-4  2-1  1-0  0-0  0-2  2-1  4-1  1-0  13-0 
 4  Amator Rososz-Leopoldów 2-1  1-3  2-0       1-1  4-0  3-3  1-0  2-0  4-0  4-1  3-2 
 5  Mazowsze Stężyca 1-2  2-5  3-1  2-0       1-3  1-1  2-1  4-1  5-1  2-1  5-0 
 6  Auto-Mróz Ryki 1-2  1-0  1-2  2-1  0-0       2-0  0-3  4-0  2-3  2-3  8-0 
 7  Powiślak Końskowola 2-3  1-3  2-2  0-3  0-2  2-2       4-0  2-0  2-2  3-1  7-2 
 8  LZS Dąbrowica 4-6  0-4  1-1  8-0  0-3  4-3  3-2       1-2  4-2  2-2  4-2 
 9  Serokomla Janowiec 2-2  2-0  1-4  3-1  0-0  1-2  0-0  1-1       2-1  0-0  6-0 
 10  BKS Bogucin 0-2  1-4  2-3  2-2  4-1  0-1  1-1  3-3  2-1       1-3  2-2 
 11  Garbarnia Kurów 2-3  1-5  2-5  1-3  1-1  1-3  1-2  1-0  2-0  0-3       6-1 
 12  Wawel Wąwolnica 1-8  3-8  1-5  1-4  2-6  1-3  2-3  1-4  0-5  2-2  2-4      

Sezon 2004/2005 A-Klasa Grupa II

 

 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Auto-Mróz Ryki 22 58 19 1 2 102-20 9 1 1 49-7 10 0 1 53-13            
2.  Amator Rososz-Leopoldów 22 40 12 4 6 60-32 7 2 2 38-13 5 2 4 22-19 2 4 1 1 0 5-3
3.  Żyrzyniak Żyrzyn 22 40 12 4 6 57-38 6 2 3 31-19 6 2 3 26-19 2 1 0 1 1 3-5
4.  Zawisza Garbów 22 39 12 3 7 38-37 7 1 3 22-17 5 2 4 16-20            
5.  Ruch Ryki 22 34 11 1 10 44-58 8 1 2 23-17 3 0 8 21-41            
6.  Mazowsze Stężyca 22 29 8 5 9 37-40 5 3 3 23-14 3 2 6 14-26            
7.  LZS Dąbrowica 22 28 9 1 12 55-60 5 0 6 35-27 4 1 6 20-33 2 3 1 0 1 5-4
8.  Powiślak Końskowola 22 28 8 4 10 34-37 5 2 4 20-14 3 2 6 14-23 2 3 1 0 1 4-5
9.  BKS Bogucin 22 24 7 3 12 26-63 5 2 4 17-26 2 1 8 9-37            
10.  Serokomla Janowiec 22 23 7 2 13 35-43 5 2 4 26-16 2 0 9 9-27            
11.  Cisy II Nałęczów 22 20 6 2 14 38-78 2 0 9 17-40 4 2 5 21-38            
12.  Garbarnia Kurów 22 17 5 2 15 28-48 2 0 9 14-29 3 2 6 14-19            

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Auto-Mróz Ryki      1-2  5-0  9-0  4-0  5-0  5-1  3-3  8-0  2-1  3-0  4-0 
 2  Amator Rososz-Leopoldów 1-4       1-1  4-0  3-2  2-1  8-0  5-0  7-1  4-0  1-2  2-2 
 3  Żyrzyniak Żyrzyn 0-2  2-4       1-1  7-4  6-1  3-2  1-0  4-0  4-0  2-4  1-1 
 4  Zawisza Garbów 2-1  5-3  1-3       3-0  1-1  4-1  2-1  2-0  2-0  0-3*  0-4 
 5  Ruch Ryki 0-8  2-1  3-0  2-1       1-0  3-4  2-1  3-0  3-0  2-2  2-0 
 6  Mazowsze Stężyca 1-3  1-1  3-3  1-1  2-1       1-2  1-3  3-0  1-0  8-0  1-0 
 7  LZS Dąbrowica 1-5  4-2  1-3  0-3  7-2  1-2       5-2  2-3  0-2  11-2  3-1 
 8  Powiślak Końskowola 3-8  0-0  0-1  0-2  3-1  3-0  2-0       1-1  4-0  4-0  0-1 
 9  BKS Bogucin 1-9  1-0  0-6  1-0  0-3  3-3  3-0  3-1       3-1  2-2  0-1 
 10  Serokomla Janowiec 2-4  1-2  1-2  0-2  9-1  3-1  0-0  0-0  4-1       4-2  2-1 
 11  Cisy II Nałęczów 0-6  2-6  4-3  1-3  2-3  0-2  2-7  0-1  1-2  1-4       4-3 
 12  Garbarnia Kurów 2-3  0-1  0-4  1-3  1-4  1-3  2-3  1-2  2-1  3-1  1-4      

 

Klasa A 2005/2006, grupa: Lublin II
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Żyrzyniak Żyrzyn 26 68 22 2 2 85-22 11 1 1 44-11 11 1 1 41-11            
2.  Amator Rososz-Leopoldów 26 59 19 2 5 88-31 10 0 3 46-12 9 2 2 42-19            
3.  LZS Dąbrowica 26 55 17 4 5 73-28 9 2 2 44-11 8 2 3 29-17            
4.  BKS Bogucin 26 52 17 1 8 63-40 11 0 2 38-16 6 1 6 25-24            
5.  Sygnał Chodel 26 40 12 4 10 65-55 7 3 3 36-25 5 1 7 29-30            
6.  Garbarnia Kurów 26 38 10 8 8 52-44 5 5 3 27-25 5 3 5 25-19            
7.  Ruch Ryki 26 37 10 7 9 51-44 5 5 3 29-21 5 2 6 22-23            
8.  Powiślak Końskowola 26 34 10 4 12 50-55 6 3 4 32-18 4 1 8 18-37            
9.  Serokomla Janowiec 26 32 10 2 14 67-64 7 0 6 36-27 3 2 8 31-37 2 6 2 0 0 10-2
10.  Mazowsze Stężyca 26 32 10 2 14 50-60 8 1 4 36-22 2 1 10 14-38 2 0 0 0 2 2-10
11.  Zawisza Garbów 26 31 9 4 13 52-58 7 0 6 29-22 2 4 7 23-36            
12.  LKS Kamionka (k. Lublina) 26 28 9 1 16 52-95 6 0 7 33-38 3 1 9 19-57            
13.  Cisy II Nałęczów 26 9 2 3 21 18-87 1 2 10 10-41 1 1 11 8-46            
14.  Sokół Konopnica 26 7 1 4 21 29-112 1 2 10 16-50 0 2 11 13-62            

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Żyrzyniak Żyrzyn      0-3  2-0  2-0  4-2  5-1  1-1  2-0  7-2  2-1  2-1  5-0  4-0  8-0 
 2  Amator Rososz-Leopoldów 1-2       1-2  1-2  5-2  3-1  3-0  3-1  4-0  4-1  4-0  7-1  2-0  8-0 
 3  LZS Dąbrowica 1-2  0-0       2-0  0-1  1-0  4-0  2-2  6-4  1-0  5-1  11-0  3-0*  8-1 
 4  BKS Bogucin 2-0  4-2  1-3       2-0  0-2  3-2  4-2  2-1  1-0  3-2  8-0  4-1  4-1 
 5  Sygnał Chodel 2-3  2-2  1-0  2-2       0-3  3-1  6-2  3-2  2-1  6-4  2-2  1-2  6-1 
 6  Garbarnia Kurów 0-3  1-2  2-2  3-0  2-1       1-5  3-1  1-1  1-1  2-2  4-2  4-2  3-3 
 7  Ruch Ryki 2-2  3-5  2-2  1-0  1-3  0-0       2-4  1-1  3-1  4-1  4-1  5-0  1-1 
 8  Powiślak Końskowola 0-4  1-3  0-2  4-0  0-4  0-0  1-1       5-0  5-1  1-1  5-1  4-0  6-1 
 9  Serokomla Janowiec 0-3  4-2  0-4  2-4  2-0  2-3  1-2  4-0       6-1  2-4  4-3  3-0*  6-1 
 10  Mazowsze Stężyca 1-3  1-3  2-1  4-2  5-1  0-3  2-1  5-0  1-4       3-3  5-0  4-0  3-1 
 11  Zawisza Garbów 0-4  1-3  0-3  1-3  3-2  2-1  1-0  0-1  3-2  7-0       2-3  6-0  3-0 
 12  LKS Kamionka (k. Lublina) 1-3  0-4  5-6  2-4  2-3  3-2  1-4  3-0  2-8  3-0  3-1       4-1  4-2 
 13  Cisy II Nałęczów 0-7  0-5  0-2  0-4  2-2  2-2  1-2  2-3  0-6  1-2  0-2  0-3       2-1 
 14  Sokół Konopnica 1-5  2-8  1-2  0-4  2-8  1-7  1-3  1-2  2-0  2-5  1-1  0-3  2-

 Kadra na sezon 05/06

Bramkarze: Kamil Wrona, Łukasz Zendrowski, Łukasz Sochacki, Paweł Krogulec, Krzysztof Lidel.
Gracze z pola: Dominik Kwieciński, Mariusz Utnicki, Michał Chlaściak, Marcin Głodek, Sławomir Stachurski, Dariusz Fal, Paweł Głodek, Krystian Mikusek, Paweł Czapski, Adrian Jasek, Marcin Frączak, Tomasz Wiraszka, Radosław Kurowski, Marcin Utnicki, Kamil Wesołowski, Konrad Filipek, Piotr Domański.

A-Klasa Sezon 2006/2007 Grupa II

 

  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Gołąb 18 43 14 1 3 46-24 7 1 1 24-12 7 0 2 22-12            
2.  Amator Rososz-Leopoldów 18 39 13 0 5 54-22 7 0 2 33-10 6 0 3 21-12            
3.  BKS Bogucin 18 35 10 5 3 33-24 4 3 2 15-11 6 2 1 18-13            
4.  Serokomla Janowiec 18 28 8 4 6 31-31 4 3 2 17-15 4 1 4 14-16            
5.  Wilki Wilków 18 26 8 2 8 36-38 5 1 3 22-18 3 1 5 14-20            
6.  Mazowsze Stężyca 18 25 7 4 7 31-26 5 1 3 18-12 2 3 4 13-14            
7.  Powiślak Końskowola 18 18 5 3 10 24-28 4 0 5 11-10 1 3 5 13-18 4 7 2 1 1 8-7
8.  Garbarnia Kurów 18 18 5 3 10 32-37 5 1 3 24-17 0 2 7 8-20 4 6 2 0 2 8-6
9.  MKS II Ryki 18 18 5 3 10 27-33 3 2 4 15-15 2 1 6 12-18 4 4 1 1 2 7-10
10.  Zawisza Garbów 18 7 2 1 15 11-62 2 1 6 6-20 0 0 9 5-42            

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 
 1  Hetman Gołąb      3-1  0-3*  2-0  2-1  2-1  1-0  3-3  4-2  7-1 
 2  Amator Rososz-Leopoldów 8-2       4-1  1-2  5-2  2-0  1-2  3-1  2-0  7-0 
 3  BKS Bogucin 0-2  3-2       2-1  0-1  3-3  1-0  0-0  1-1  5-1 
 4  Serokomla Janowiec 0-1  4-3  2-2       1-1  0-3  2-2  4-1  2-1  2-1 
 5  Wilki Wilków 0-5  2-3  2-2  3-2       2-0  3-2  3-2  0-2  7-0 
 6  Mazowsze Stężyca 0-3  0-1  1-2  0-0  5-1       5-3  2-0  2-1  3-1 
 7  Powiślak Końskowola 0-1  0-1  0-1  2-3  1-0  0-2       1-0  3-2  4-0 
 8  Garbarnia Kurów 1-3  0-3  2-3  3-0  4-3  3-3  3-2       4-0  4-0 
 9  MKS II Ryki 2-1  0-1  1-2  2-4  2-3  0-0  2-2  3-1       3-1 
 10  Zawisza Garbów 1-4  0-6  1-2  1-2  0-2  2-1  0-0  1-0  0-3      
Klasa A 2007/2008, grupa: Lublin II
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Amator Rososz-Leopoldów 26 63 21 0 5 112-39 12 0 1 69-15 9 0 4 43-24            
2.  Mazowsze Stężyca 26 51 15 6 5 64-28 8 2 3 30-14 7 4 2 34-14            
3.  KS Góra Puławska 26 50 16 2 8 81-41 10 1 2 53-11 6 1 6 28-30            
4.  Żyrzyniak Żyrzyn 26 49 15 4 7 69-46 9 2 2 40-17 6 2 5 29-29            
5.  Powiślak Końskowola 26 48 15 3 8 56-39 9 2 2 34-17 6 1 6 22-22            
6.  Stal II Poniatowa 26 44 13 5 8 66-42 9 2 2 43-16 4 3 6 23-26            
7.  Garbarnia Kurów 26 41 12 5 9 55-44 7 2 4 35-22 5 3 5 20-22            
8.  BKS Bogucin 26 40 12 4 10 56-55 9 0 4 37-19 3 4 6 19-36            
9.  Zawisza Garbów 26 33 9 6 11 45-72 7 2 4 30-25 2 4 7 15-47            
10.  Serokomla Janowiec 26 31 9 4 13 41-70 7 3 3 28-19 2 1 10 13-51            
11.  Wilki Wilków 26 26 7 5 14 44-53 6 4 3 28-15 1 1 11 16-38            
12.  Pogoń Trzebiesza 26 23 7 2 17 49-97 4 2 7 33-36 3 0 10 16-61            
13.  Cisy II Nałęczów 26 17 5 2 19 37-85 2 2 9 22-42 3 0 10 15-43            
14.  MKS II Ryki 26 6 2 0 24 17-81 2 0 11 8-34 0 0 13 9-47            
 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Amator Rososz-Leopoldów      3-5  5-0  3-0  5-1  3-2  5-2  6-0  1-0  8-0  3-1  13-0  6-2  8-2 
 2  Mazowsze Stężyca 0-3*       3-1  1-1  2-0  2-1  0-1  0-1  2-2  5-0  4-1  3-0*  5-2  3-1 
 3  KS Góra Puławska 1-4  0-0       0-1  2-0  4-1  4-1  4-0  12-1  4-0  7-2  9-1  3-0*  3-0* 
 4  Żyrzyniak Żyrzyn 5-1  2-1  3-2       2-5  1-1  3-2  2-2  0-1  3-0  3-0  8-0  3-0  5-2 
 5  Powiślak Końskowola 0-4  0-5  1-1  6-3       0-0  3-0  4-2  2-0  4-1  2-0  3-0  5-0  4-1 
 6  Stal II Poniatowa 4-2  0-3*  4-0  1-2  0-0       2-2  6-2  7-0  4-0  3-2  3-2  6-1  3-0* 
 7  Garbarnia Kurów 3-1  2-2  3-5  1-4  1-0  2-2       1-2  3-1  5-3  0-2  8-0  3-0*  3-0* 
 8  BKS Bogucin 3-5  1-2  2-0  3-0  4-1  2-6  1-2       6-0  3-0  3-1  3-2  3-0  3-0* 
 9  Zawisza Garbów 1-4  3-2  1-4  4-1  4-3  3-0*  2-2  2-2       5-1  1-0  0-3  1-3  3-0* 
 10  Serokomla Janowiec 2-0  1-1  0-1  1-5  0-3  3-0*  1-0  3-3  5-5       3-0  2-0  4-1  3-0* 
 11  Wilki Wilków 1-5  0-0  6-3  3-1  0-2  3-1  0-0  1-1  0-0  4-0       6-0  1-2  3-0* 
 12  Pogoń Trzebiesza 1-3  2-5  1-4  4-4  2-3  1-4  0-2  4-1  5-0  1-2  4-4       3-1  5-3 
 13  Cisy II Nałęczów 3-8  0-5  1-3  2-4  0-1  1-2  1-4  1-2  3-3  4-4  2-1  3-5       1-0 
 14  MKS II Ryki 0-3*  0-3*  0-4  0-3*  0-3*  1-3  0-2  2-1  1-2  1-2  3-2  0-3*  0-3*      
Klasa A 2008/2009, grupa: Lublin II
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Góra Puławska 22 56 18 2 2 79-26 10 1 0 40-6 8 1 2 39-20            
2.  Mazowsze Stężyca 22 51 16 3 3 81-31 9 1 1 49-12 7 2 2 32-19            
3.  Stal II Poniatowa 22 50 16 2 4 87-28 8 2 1 53-13 8 0 3 34-15            
4.  Garbarnia Kurów 22 40 12 4 6 66-44 7 0 4 29-16 5 4 2 37-28            
5.  Powiślak Końskowola 22 35 11 2 9 45-43 7 0 4 25-23 4 2 5 20-20            
6.  Zawisza Garbów 22 30 9 3 10 46-74 6 1 4 24-22 3 2 6 22-52            
7.  BKS Bogucin 22 27 8 3 11 39-50 3 3 5 20-25 5 0 6 19-25            
8.  KS Drzewce 22 22 6 4 12 40-59 6 1 4 30-26 0 3 8 10-33            
9.  Wilki Wilków 22 21 6 3 13 42-49 5 1 5 33-26 1 2 8 9-23            
10.  Żyrzyniak Żyrzyn 22 18 5 3 14 31-69 2 3 6 22-32 3 0 8 9-37            
11.  Cisy II Nałęczów 22 15 4 3 15 29-68 3 2 6 18-23 1 1 9 11-45            
12.  Serokomla Janowiec 22 13 3 4 15 19-63 1 3 7 12-25 2 1 8 7-38            
.
 
 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  KS Góra Puławska      5-1  3-1  5-2  0-0  7-0  2-0  3-0*  2-0  8-1  1-0  4-1 
 2  Mazowsze Stężyca 4-2       1-2  2-2  2-1  12-0  3-0  4-3  2-1  5-0  8-1  6-0 
 3  Stal II Poniatowa 6-2  3-0       5-5  0-2  11-1  5-1  1-1  4-0  6-1  2-0  10-0 
 4  Garbarnia Kurów 0-3  1-4  1-2       3-1  4-2  4-1  7-1  4-0  2-1  3-0*  0-1 
 5  Powiślak Końskowola 1-2  0-6  1-6  1-4       4-3  2-1  4-0  2-1  3-0  3-0*  4-0 
 6  Zawisza Garbów 0-5  1-1  1-3  6-2  4-1       1-5  2-1  2-0  0-2  6-2  1-0 
 7  BKS Bogucin 1-3  2-4  3-2  1-1  0-3  4-0       2-2  4-3  0-2  2-2  1-3 
 8  KS Drzewce 3-6  2-3  4-3  2-4  0-6  3-3  4-0       2-1  2-0  3-0*  5-0 
 9  Wilki Wilków 1-6  2-2  0-4  0-7  5-1  2-3  1-2  3-0       7-1  9-0  3-0* 
 10  Żyrzyniak Żyrzyn 1-3  1-6  1-7  3-3  2-3  1-5  1-3  4-0  1-1       7-1  0-0 
 11  Cisy II Nałęczów 1-5  2-4  0-2  1-2  1-1  2-2  1-2  2-1  0-2  4-0       4-2 
 12  Serokomla Janowiec 2-2  0-1  0-2  2-5  3-1  2-3  1-4  1-1  0-0  0-1  1-5      
Klasa A 2009/2010, grupa: Lublin II
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazowsze Stężyca 26 66 21 3 2 89-16 12 1 0 51-5 9 2 2 38-11            
2.  Hetman Gołąb 26 56 18 2 6 103-36 11 1 1 62-14 7 1 5 41-22            
3.  Stal II Poniatowa 26 55 18 1 7 97-34 10 1 2 54-18 8 0 5 43-16            
4.  Żyrzyniak Żyrzyn 26 53 17 2 7 77-47 10 0 3 39-25 7 2 4 38-22            
5.  BKS Bogucin 26 45 15 0 11 58-53 10 0 3 36-22 5 0 8 22-31            
6.  Powiślak Końskowola 26 43 13 4 9 48-36 6 2 5 19-17 7 2 4 29-19            
7.  KS Drzewce 26 38 11 5 10 46-48 6 3 4 23-25 5 2 6 23-23            
8.  Wilki Wilków 26 34 10 4 12 39-52 7 1 5 24-20 3 3 7 15-32            
9.  Garbarnia Kurów 26 33 10 3 13 55-52 6 2 5 26-18 4 1 8 29-34            
10.  Cisy II Nałęczów 26 27 8 3 15 44-83 4 1 8 19-44 4 2 7 25-39            
11.  Zawisza Garbów 26 24 7 3 16 43-91 4 2 7 22-41 3 1 9 21-50            
12.  Bobry Karczmiska 26 23 7 2 17 38-79 4 2 7 21-37 3 0 10 17-42            
13.  Poraj Kraczewice 26 16 5 1 20 33-90 3 0 10 20-43 2 1 10 13-47            
14.  Serokomla Janowiec 26 15 4 3 19 35-88 2 2 9 18-42 2 1 10 17-46            
 
 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Mazowsze Stężyca      1-1  2-1  4-1  3-0  2-0  2-0  4-1  3-1  4-0  6-0  5-0  6-0  9-0 
 2  Hetman Gołąb 2-1       1-2  4-4  3-1  5-1  2-0  3-0*  2-1  9-0  9-2  7-1  11-0  4-1 
 3  Stal II Poniatowa 1-1  6-2       1-2  4-0  4-3  4-1  9-2  5-2  3-1  2-3  3-0  3-1  9-0 
 4  Żyrzyniak Żyrzyn 1-3  1-7  1-0       3-2  0-2  5-3  3-0*  5-0  5-2  4-3  4-3  6-0  1-0 
 5  BKS Bogucin 1-5  1-0  2-1  2-3       3-0  2-1  3-0*  3-6  3-2  5-1  4-0  3-2  4-1 
 6  Powiślak Końskowola 0-2  1-2  2-1  0-4  0-1       2-0  2-0  2-0  1-1  1-1  2-0  0-3*  6-2 
 7  KS Drzewce 1-1  4-0  0-11  1-1  3-0  1-3       2-2  1-0  2-1  4-1  0-3*  3-0  1-2 
 8  Wilki Wilków 0-3*  2-1  3-0  3-1  4-0  0-2  0-3*       3-3  0-3*  2-0  4-0  3-1  0-3* 
 9  Garbarnia Kurów 1-2  3-0  0-3  3-0  0-2  1-2  0-0  0-3*       2-2  6-0  2-1  6-2  2-1 
 10  Cisy II Nałęczów 0-5  0-10  0-3  1-4  2-0  1-7  1-2  2-2  3-2       2-4  3-1  0-1  4-3 
 11  Zawisza Garbów 0-2  1-9  1-5  0-5  4-1  0-0  1-5  1-0  1-3  3-5       5-3  3-1  2-2 
 12  Bobry Karczmiska 3-2  0-1  2-6  1-6  2-3  1-1  2-3  1-1  1-8  0-2  4-2       2-1  2-1 
 13  Poraj Kraczewice 1-6  1-2  2-6  0-6  2-6  1-5  0-3  0-1  3-0*  3-5  5-1  0-1       2-1 
 14  Serokomla Janowiec 0-5  1-6  0-4  2-1  1-6  0-3  2-2  2-3  2-3  4-1  0-3*  3-4  1-1      

 

 

 

 

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Lublin
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Ryki 30 66 20 6 4 75-36 11 2 2 33-12 9 4 2 42-24            
2.  Opolanin Opole Lubelskie 30 63 19 6 5 65-30 9 4 2 34-11 10 2 3 31-19            
3.  Piaskovia Piaski 30 52 16 4 10 67-49 8 3 4 34-20 8 1 6 33-29            
4.  POM Iskra Piotrowice 30 50 13 11 6 46-32 6 7 2 28-18 7 4 4 18-14            
5.  Czarni Dęblin 30 47 13 8 9 60-58 8 5 2 29-21 5 3 7 31-37            
6.  GKS Dąbrowica 30 43 13 4 13 55-50 10 1 4 41-23 3 3 9 14-27            
7.  LZS Wierzchowiska 30 42 12 6 12 44-50 7 3 5 24-22 5 3 7 20-28            
8.  Tur Milejów 30 41 11 8 11 64-57 8 2 5 40-24 3 6 6 24-33 4 10 3 1 0 12-3
9.  Pogoń 07 Lubartów 30 41 12 5 13 62-63 7 2 6 32-30 5 3 7 30-33 4 4 1 1 2 3-6
10.  Polesie Kock 30 41 12 5 13 61-50 7 3 5 31-23 5 2 8 30-27 4 3 1 0 3 3-9
11.  Wisła Annopol 30 38 11 5 14 42-64 9 1 5 31-24 2 4 9 11-40            
12.  Cisy Nałęczów 30 33 10 3 17 59-70 6 2 7 35-36 4 1 10 24-34            
13.  Amator Rososz-Leopoldów 30 32 8 8 14 47-65 4 4 7 27-31 4 4 7 20-34            
14.  LKS Gościeradów 30 31 8 7 15 42-71 5 4 6 27-29 3 3 9 15-42            
15.  Sławin Lublin 30 29 7 8 15 44-62 4 5 6 24-31 3 3 9 20-31            
16.  Mazowsze Stężyca 30 20 4 8 18 44-70 4 3 8 23-29 0 5 10 21-41            

 

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 1  Ruch Ryki      2-0  1-3  3-1  4-1  0-1  2-0  3-0  1-0  2-2  1-0  5-2  3-0  3-0  1-0  2-2 
 2  Opolanin Opole Lubelskie 1-3       1-3  1-0  5-0  0-0  3-1  5-1  4-0  2-1  0-0  4-1  0-0  1-1  5-0  2-0 
 3  Piaskovia Piaski 0-3  0-2       0-0  3-1  4-0  0-0  1-1  1-4  2-4  1-0  4-0  4-0  8-3  1-0  5-2 
 4  POM Iskra Piotrowice 2-4  1-2  2-0       2-2  3-0  2-1  1-1  1-0  0-0  5-1  1-1  1-1  3-1  1-1  3-3 
 5  Czarni Dęblin 4-1  1-1  2-0  1-1       3-2  1-1  1-1  3-3  1-0  3-1  1-0  1-2  3-0  0-6  4-2 
 6  GKS Dąbrowica 3-2  1-1  5-0  1-0  0-1       4-1  3-2  3-5  1-6  6-0  2-1  3-0  0-1  4-3  5-0 
 7  LZS Wierzchowiska 1-4  2-0  0-0  0-1  2-1  2-1       2-1  3-5  1-3  3-0  2-1  2-2  1-1  0-2  3-0 
 8  Tur Milejów 2-2  1-2  5-3  1-2  0-3  0-0  1-3       4-0  3-0  9-0  4-3  0-3*  4-0  2-0  4-3 
 9  Pogoń 07 Lubartów 0-0  1-4  2-4  0-2  4-2  0-5  2-3  1-1       2-0  5-2  1-4  4-2  7-0  1-0  2-1 
 10  Polesie Kock 1-2  4-0  5-1  0-0  0-5  2-2  3-1  2-4  1-0       1-2  3-1  1-2  6-2  1-1  1-0 
 11  Wisła Annopol 1-4  0-4  1-4  0-1  2-2  4-0  5-2  3-0  4-3  2-1       1-2  2-0  2-0  2-0  2-1 
 12  Cisy Nałęczów 3-3  1-4  0-2  3-4  3-3  0-1  2-3  1-7  4-1  3-2  0-1       6-1  2-1  4-1  3-2 
 13  Amator Rososz-Leopoldów 3-3  0-1  1-7  3-1  2-3  3-1  0-1  6-0  1-3  2-5  0-0  2-1       1-2  3-3  0-0 
 14  LKS Gościeradów 2-4  1-4  0-1  0-2  2-1  1-0  2-1  1-1  2-2  2-4  1-1  3-1  2-3       5-1  3-3 
 15  Sławin Lublin 0-2  2-3  1-4  0-2  4-1  3-1  1-1  2-2  1-1  3-2  2-2  0-4  2-1  1-3       2-2 
 16  Mazowsze Stężyca 1-5  2-3  3-1  1-1  4-5  2-0  0-1  1-2  0-3  1-0  3-1  1-2  3-3  0-0  1-2      

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe

Kalendarium

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

02

10-2017

pon.